15.6.2021.

Promocija knjige Irme Perisity „Ljudi, sudbine”

Srdačno vas očekujemo na predstavljanju knjige Irme Perisity „Ljudi, sudbine” koja će biti održana u Gradskoj knjižnici Subotica, u petak, 18. lipnja 2021. godine s početkom u 17 sati. Knjiga sadrži 75 odabranih priča iz omiljenog serijala nedeljnika Hét Nap. Na manifestaciji sudjelujuIrma Perisity, autorica knjige, Lívia Tóth, glavna urednica nedeljnika Hét Nap i Olívia Incze, ilustratorica knjige. Moderatorica susreta bit će Zsuzsa Farkas. Ulomke iz knjige čitat će Zsuzsanna Lőrincz.

U sklopu književne manifestacije bit će predstavljena i izložba ilustracija.

Srdačno Vas očekujemo!