11.10.2021.

Akcijsko učlanjenje u povodu Mjeseca knjige i rođendana Gradske knjižnice Subotica

Obavještavamo građane da se u Mjesecu knjige kada slavimo i rođendan Knjižnice, od 11. do 30. listopada 2021. godine, mogu učlaniti u Gradsku knjižnicu Subotica po cijeni od 500 dinara. Članarina važi dvanaest mjeseci na svim odjelima i ograncima.

Tijekom ovog razdoblja posuđene knjige koje ste zadržali dulje od dopuštenog vremena možete vratiti bez plaćanja zakasnine.

Zbog epidemiološke situacije, kako se ne bi stvarale gužve u knjižnici, akcija traje tri tjedna.

Srdačno vas očekujemo!