25.1.2022.

Općinska smotra recitatora

Planirani datumi održavanja Općinske smotre recitatora „Pjesniče naroda mog” su 2. ili 3. ožujka 2022. godine a zonskog natjecanja 9. ili 10. ožujka 2022. godine.

Još uvijek nije poznato mjesto održavanja kao i hoće li smotra biti organizirana uživo ili online. Ovi detalji bit će određeni sukladno aktualnoj epidemiološkoj situaciji o čemu će učenici i njihovi mentori biti pravodobno obaviješteni.

Prijave na obrascu potrebno je dostaviti najkasnije do 23. veljače 2022. godine osobno ili na adresu: Gradska knjižnica Subotica, Cara Dušana 2, Subotica.