14.1.2022.

Nova donacija knjiga iz Hrvatske

Fond na hrvatskom jeziku Gradske knjižnice Subotica bogatiji je za oko 160 novih naslova za djecu i odrasle. U pitanju je najnovija donacija Ministarstva kulture i medija Republike Hrvatske koju je 13. siječnja 2022. godine tijekom posjeta subotičkoj knjižnici, ravnatelju Draganu Rokviću osobno uručila Anja Jelavić, ravnateljica Uprave za međunarodnu kulturnu suradnju i europske poslove toga Ministarstva.

Prigodom posjeta predstavnice Ministarstva bilo je riječi i o tome da se ovakav način osiguravanja novih knjiga od hrvatskog Ministarstva kulture i formalno usustavi.