11.2.2022.

Općinska smotra recitatora

Općinska smotra recitatora „Pjesniče naroda mog” bit će održana u četvrtak 3. ožujka 2022. godine u amfiteatru Otvorenog sveučilišta, Trg cara Jovana Nenada 15, prvi ulaz (ulaz gdje nije porta). Početak smotre je u 9 sati a bit će održana uz poštivanje svih propisanih mjera prevencije i sprečavanja širenja zaraze izazvane korona virusom, stoga je potrebno pridržavati se svih propisanih uputa.

Orijentacioni raspored smotre recitatora:

- od 9 do 11 sati niži uzrast od I. do IV. razreda;

- od 11 do 13 sati srednji uzrast od V. do VIII. razreda;

- od 13 do 15 sati stariji uzrast (srednje škole).

Raspored smotre je orijentaciono utvrđen. Termini po pojedinim uzrastima mogu varirati u ovisnosti od broja prijavljenih sudionika. Ulazak naredne skupine u amfiteatar bit će moguć tek po završetku prethodne skupine. Budući da smo zbog aktualne epidemiološke situacije ograničeni brojem sudionika koji mogu prisustvovati na smotri predviđeno je da na natjecanje dođe samo recitator u pratnji maksimalno jedne osobe (mentor ili roditelj).

Podjsećamo da se prijave na obrascu mogu dostaviti najkasnije do 23. veljače 2022. godine osobno ili na adresu: Gradska knjižnica Subotica, Cara Dušana 2, Subotica.

Viši rang natjecanja (Zonska smotra) bit će održan tjedan dana kasnije, također u četvrtak, 10. ožujka 2022. godine s početkom u 10 sati također u amfiteatru Otvorenog sveučilišta, Trg cara Jovana Nenada 15, prvi ulaz (gdje nije porta).