12.4.2022.

Predstavljanje romana Bojane Đoković „Igra sabljama“

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje knjige Bojane Đoković „Igra sabljama“, koja će biti održana 12. travnja 2022. godine s početkom u 19 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Slikovitost pripovijedanja Bojane Đoković svaki prizor iz sjenovitog lječilišta u švicarskim Alpama prikazuje kao „skok u mrak“, književnu sliku dubine životne nesreće svakog od stanovnika tog mjesta ispunjenu sjetom i tugom. Polifoni oblik fuge oblikuje ljude i njihove sudbine očekivanim kontrapunktima, kao i duboku želju svakoga od njih da stvori imaginarnu sliku o sebi. O knjizi će s autorom razgovarati Petar Arbutina, književni kritičar i urednik. Moderator večeri je Dragan Rokvić, ravnatelj Gradske knjižnice Subotica.