30.5.2022.

Ovo je poezija! – poetska večer

Srdačno vas pozivamo na predstavljanje dvojezične zbirke pjesama Zorana Bognara „Novi čovjek - Új ember" i Istvána Turczija „Üresség – Praznina" kao i antologije ljubavnih pjesama „Mostarske kiše – Mosztári esők" u prijevodu Illés Fehéra. Ova pjesnička večer održat će se 1. lipnja 2022. godine s početkom u 18 sati u novoj čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Sudjeluju: Zoran Bognar, István Turczi, Illés Fehér, Irén Bognár, Gréta Basity i Gordana Petkov.