20.6.2022.

Predstavljanje Monografije Hrvatske likovne udruge „Croart” iz Subotice

Srdačno vas pozivamo na predstavljanje monografije „Naših prvih deset godina stvaranja lijepoga Hrvatske likovne udruge „Croart” iz Subotice, izdane u povodu 10 godina postojanja i rada, koja će biti održana u četvrtak, 23. lipnja 2022., s početkom u 19 sati, u čitaonici Gradske knjižnice Subotica.
O monografiji će govoriti urednik Dražen Prćić, povjesničar umjetnosti Branimir Kopilović te novinar tjednika „Hrvatska riječ” Davor Bašić Palković.