29.8.2022.

Otvorenje izložbe i predstavljanje knjige u Knjižnici za Dan grada

Srdačno Vas pozivamo za Dan grada, 1. rujna 2022. godine, u kataložnu sobu Gradske knjižnice Subotica. Tom prigodom će u 17:30, Anita Pálfi, bibliotekarka, otvoriti izložbu dokumenata iz fonda knjižnice dok će Adrienn Kozma, ravnateljica Gradske knjižnice Subotica, održati prigodno obraćanje.

U nastavku programa s početkom u 18 sati, bit će predstavljena gastro knjiga Jedan zalogaj Vojvodine (Egy falat Vajdaság) u izdanju tjednika Hét Nap, koja je tiskana u povodu 75. godišnjice postojanja časopisa.

O knjizi će govoriti glavna i odgovorna urednica tjednika te urednica knjige Lívia Tóth, ravnateljica Edita László, zamjenik glavnog i odgovornog urednika Róbert Kartali i tehnički urednik Lénárd Lackó. Moderatorica susreta bit će Zita Bajcsi.

Večer će svojim muzičkim nastupom uveličati Máté Ábrahám (violončelo) i Noémi Kucsera (gitara).

Na koncu, pozivamo sve goste na domjenak od 19 sati.