30.9.2022.

Akcijsko učlanjenje u Mjesecu knjige i povodom rođendana Gradske knjižnice Subotica

Obavještavamo građane da u Mesecu knjige, kada slavimo i rođendan Knjižnice, od 3. do 15. listopada 2022. godine, mogu se učlaniti u Gradsku knjižnicu Subotica po cijeni od 500 dinara, ponedjeljkom, srijedom i petkom od 7:30 do 15 sati, utorkom i četvrtkom od 12 do 19:30 i subotom od 8 do 13 sati. Članarina važi dvanaest mjeseci na svim odjelima i ograncima. Tijekom ovog razdoblja posuđene knjige koje su zadržali dulje od dopuštenog vremena mogu vratiti bez plaćanja zakasnine.
Srdačno vas očekujemo!