7.10.2022.

Predstavljanje knjiga Anikó Hugyec u Knjižnici

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje knjiga Anikó Hugyec, spisateljice iz Kanjiže, koje će se održati u utorak, 11. listopada 2022. godine s početkom u 17:30 u novoj čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Na promociji će biti predstavljena dva autoričina romana u nakladi NewLine-a iz Mađarske naslovljena „Premalo vremenai „Predug put. Druga knjiga je nastavak ali istodobno i završetak prvog romana.

Spisateljica iz Kanjiže, koja je majka dvoje djece, od malena voli knjige i čitanje, ali dosad nije imala ambicije pisati romane. Anikó Hugyec ovako govori o pisanju: „Iskreno se nadam da će moje priče osvojiti srca mnogih čitatelja i da će ih oni primiti s ljubavlju. Pišem jer želim ljudima pružiti doživljaj kakav samo knjige mogu pružiti.”

O romanima koji će biti predstavljeni tijekom večeri, s autoricom će razgovarati knjižničarka Anita Palfi. Nakon promocije, knjige će se moći kupiti po cijeni od 1 200 dinara