25.1.2023.

Općinska smotra recitatora „Pjesniče naroda mog”

Tradicionalna smotra recitatora „Pjesniče naroda mog”, koja se organizira svake godine na razini Republike Srbije, bit će održana za područje Grada Subotica u četvrtak, 2. ožujka 2023. godine početkom u 9 sati Gradskoj knjižnici Subotica.

Prijave na obrascu kao i suglasnosti potpisane od strane roditelja/staratelja, potrebno jedostaviti najkasnije do 22. veljače 2023. godine osobno ili na adresu: Gradska knjižnica Subotica, Cara Dušana 2, Subotica, odnosno putem e-pošte: bernadica@gmail.com. Prijava poslana e-poštom sa zvanične e-adrese sudionika (ustanove), punovažna je bez pečata i potpisa.

Viši rang natjecanja (Zonska smotra) bit će održan u četvrtak, 9. ožujka 2023. godine s početkom u 10 sati također u Gradskoj knjižnici Subotica.