16.3.2023.

Promocija knjiga

Pozivamo Vas na promociju prve četiri knjige iz edicije Biseri bunjevačke književnosti koja će se održati u staroj čitaonici Gradske knjižnice Subotica, 23. ožujka 2023. godine u 18 sati. Dvojezični serijal knjiga izdan je u Mađarskoj i ovo je prva promocija u Subotici.
Edicija ima za cilj odabrana djela bunjevačke književnosti svrstati prema književnim vrstama u pojedine tomove, prevesti ih u originalu i tako ih učiniti dostupnim čitateljima i na mađarskom jeziku.
Knjige će predstaviti urednici izdanja, a večer organiziraju Gradska knjižnica Subotica i Bunjevački kulturni institut iz Baje.
Srdačno očekujemo poštovanu publiku!