26.3.2023.

Večeri zavičajne povijesti: Sjećanje na Kosztolányija

Srdačno Vas pozivamo na program Gradske knjižnice Subotica pod nazivom Večeri zavičajne povijesti: Sjećanje na Kosztolányija koji priređujemo u povodom 138. obljetnice od rođenja Dezsőa Kosztolányija i 100. obljetnice od objavljivanja njegovog romanaŠeva. Program će biti održan 28. ožujka 2023. godine s početkom u 18 sati u staroj čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Narednog dana, 29. ožujka 2023. godine u 11 sati bit će polaganje vijenaca na platou kod skulpture Kosztolányija - Gimnazijalac.

Srdačno Vas očekujemo!