11.4.2023.

14. travnja - Svjetski dan knjižničara

U kalendaru značajnih datuma Svjetski dan knjižničara utemeljen je na inicijativu Asocijacije američkih knjižničara (ALA) i Međunarodne federacije knjižničarskih društava i ustanova (IFLA). Tog dana želimo skrenuti pozornost na vrijednosti koje pružaju knjižnice i knjižničari.

Stoga od 11. do 13. travnja 2023. godine za nove članove, ODRASLE osobe, besplatno je učlanjenje u subotičku Knjižnicu! Također, svi ODRASLI, postojeći članovi knjižnice, mogu besplatno produljiti članstvo na godinu dana, ako im ono ističe toga tjedna, između 10. i 16. travnja 2023. godine.

Srdačno očekujemo sve čitatelje u Gradskoj knjižnici Subotica.