12.12.2023.

Pozivnica

Srdačno Vas pozivamo na poetsko-izvođačku večer umjetničkog fotografa, pjesnika i pisca Tibora Aknayija „Uvijek je negdje praznik” koja će se održati 5. prosinca 2023. godine s početkom u 18 sati u staroj čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Aknay Tibor je više desetljeća radio u Metropolitanskoj knjižnici „Ervin Szabó” u Budimpešti. Fotografijom i književnim stvaralaštvom počeo se baviti nakon odlaska u mirovinu, mada je pjesme počeo objavljivati još tijekom studija. Na poetskoj večeri pjesme iz njegove tri zbirke „Dokument o biti”, „Vrijeme za uspomene” i „Pješice putem Mliječnog puta” izvest će Csaba Cserna, elektroinženjer i izvođač koji je odlikovan ordenom Viteza mađarske kulture.
Srdačno Vas očekujemo!