8.2.2013.

Promocija Njemačke udruge “Maria Theresiopolis” iz Subotice

Svečana promocija nedavno osnovane Njemačke udruge “Maria Theresiopolis” i njezinog prvog broja novina “Guck mal” održat će se 18. veljače 2013. godine s početkom u 18 sati u Čitaonici Gradske knjižnice.

Osim predstavnika udruge, u programu promocije sudjelovat će njemački zbor “Regenbogen”, djeca iz vrtića “Palčica”, učenici osnovnih škola “10. oktobar” i “Jovan Jovanović Zmaj”, i Tara Glončak Karapandžić koja će svirati klavir.