14.2.2013.

178. GODINA OD DONOŠENJA PRVOG SRPSKOG USTAVA

U povodu 178. godine od donošenja prvog srpskog ustava, Gradska knjižnica je priredila tekst o značaju Sretenjskog ustava koji možete pročitati u Čitaonici. Istodobno na Znanstvenom odjelu možete pogledati izložbu posvećenu pjesnikinji Desanki Maksimović u povodu 20 godina od kako nas je napustila i ostavila nam samo svoje pjesme. Grupne posjete je potrebno najaviti, kako bi Gradska knjižnica mogla osigurati knjižničara informatora koji može pružiti dodatne informacije o Sretenjskom ustavu i Desanki Maksimović.