20.3.2024.

Međunarodni dan knjige za djecu

Povodom Međunarodnog dana knjige za djecu pozivamo Vas na predstavljanje knjige ,,Avanture mladog Milisava” koje će biti održano u vidu interaktivne radionice za djecu dobi drugi ili treći razred osnovne škole 4. travnja 2024. godine u novoj čitaonici Gradske knjižnice Subotica s početkom u 11 sati na srpskom jeziku.

Tim povodom gost knjižnice bit će Ana Plavšić, autorica knjige ,,Avanture mladog Milisava”. Priča nas vodi kroz pustolovine glavnog junaka mačka Milisava koji putuje do grada Lyona. On se uputio u Francusku s jednom velikom željom, a do samog cilja, susreću ga mnogi drugi mačkoputnici s kojima prevazilazi sve izazove tijekom puta.

Knjiga je ilustrirana, sadrži razne savjete o prijateljstvu, ali i manje poznate pojmove objašnjene u mačkopediji. Cijena knjige je 600 dinara.