27.2.2013.

Recital hrvatskih klasika u Subotici

Nikolina Mojić, zadarska pjesnikinja i recitatorica u suradnji sa Zavodom za kulturu vojvođanskih Hrvata i Gradskom bibliotekom Subotica priredit će promociju svog prvog studijskog CD-a „Riječju ka nutrini“ uz recitalnu večer. Ova pjesnička večer će se održati u ponedjeljak, 4. ožujka 2013. s početkom u 19 sati u čitaonici Gradske biblioteke u Subotici.

CD sadrži 12 recitala uz dvije autorske pjesme, isključivo zastupljenih pjesnika klasika hrvatske književnosti XX. stoljeća. Po prvi puta u interpretaciji ženskog glasa na zvučnom nosaču nalazi se i Matoševa „MORA“ koja je prvom promocijom u Zagrebu u prosincu mjesecu prošle godine predstavljena te je osvojila zavidne kritike publike.

Pjesnikinja će nastupiti uz instrumentalnu pratnju solista tamburaškog odsjeka Muzičke škole u Subotici.