28.2.2013.

U susret 8. ožujku

U susret 8. ožujku, u čitaonici Gradske knjižnice, 5. ožujka, s početkom u 19,30 sati najljepše stihove napisane ženama u čast recitirat će glumci Narodnog kazališta Srđan Sekulić i Marko Makivić.

Srđan Sekulić je rođen 1984. godine u Bosanskoj Dubici. Diplomirao je 2006. godine na Akademiji umjetnosti u Novom Sadu u klasi profesora Miše Janketića i Jasne Đuričić. Član je Narodnog kazališta u Subotici od 2007. godine.

Marko Makivić je rođen  1983. godine u Bosanskoj Dubici gdje je završio osnovnu i srednju školu. Akademiju umjetnosti u Novom Sadu je završio u klasi profesora Ljuboslav Majera. Član je subotičkog Narodnog kazališta od 2008. godine.