4.3.2013.

Rezultati Općinske smotre recitatora

U petak, 1. ožujka 2013. godine, u Gradskoj knjižnici u Subotici održana je Općinska smotra recitatora.

Na zonsko natjecanje iz subotičke općine plasirali su se:

Mlađi uzrast (niži razredi osnovne škole):Anastazija Asan, Viktor Dulić, Kamilla Horvát, Jovan Kaloserović, Claudia Karan, Donna Karan, Matea Rudinski, Dalia Tečer iZsuzsanna Tóth.

Srednji uzrast (viši razredi osnovne škole):Sara Čović, Davorin Horvacki, Petar Huska, Emese Némedi, Milica Nestorović, Fanny Pintér, Katarina Piuković, Jovana Sineš i Mina Vavan.

Stariji uzrast (srednje škole):Norbert Drobina, Noémi Kőműves, Tamás Kovács, Klementina Lengyel, Milisav Puzović, Karla Rudić, Mirta Ištvanović i Demijan Palančai.

Najbolji recitatori nagrađeni su diplomom i plasirali su se na zonsko natjecanje koje će biti održano u četvrtak, 7. 03. 2013. u Gradskoj knjižnici u Subotici s početkom u 10.00 sati.

Na općinskoj smotri nastupilo je 86 recitatora na svim zastupljenim jezicima u našoj općini iz osnovnih i srednjih škola te KUD-ova.

Organizatori su Zavod za kulturu Vojvodine i Gradska knjižnica u Subotici.

Članovi žirija:

MARKO MAKIVIĆ, glumac subotičkog Narodnog kazališta (predsjednik žirija)

HERMINA ERDÉLYI, glumica subotičkog Narodnog kazališta

KATARINA ČELIKOVIĆ, profesorica.