2013.6.10.

Az Olvasóterem nyitvatartási ideje és a kulturális programok műsorrendje a 2013.06. 10-től 2013.06.16-ig tartó időszakban

A kedves olvasók idejében való tájékoztatása érdekében ezentúl hetente közzé tesszük a web oldalunkon és a Facebookon a változásokat az olvasóterem nyitvatartásában, valamint a tervezett programokról adunk információkat. Kérjük, tartsanak velünk!

Június 14-én, pénteken 19.30-kor az olvasóteremben Tóth Noémi, a szarajevói Művészeti Akadémia növendéke flauta szakon ad koncertet. Az olvasóterem 19 óráig tart nyitva.