2013.9.2.

A Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermének nyitvatartási ideje és kulturális programajánló szeptember 2-tól szeptember 8-ig

Kedves olvasóink időben történő tájékoztatása érdekében ezentúl a Könyvtár honlapjáról és a Facebook-ról is tudomást szerezhetnek az olvasóterem nyitvartartásáról és a következő heti programokról.

A kölcsönző-, a gyermek- és helyismereti osztály, valamint a tudományos osztály olvasóterme mindennap 7.30-tól 19.30-ig, míg szombaton 7.30-tól 13.00 óráig fogadja a feleket. Az Amerikai kuckó mindennap reggel 7.30-tól este 19.30-ig, szombaton 7.30-tól 13 óráig tart nyitva.

A Város napja alkalmából megnyílt, A Szabadkai Városi Könyvtár kincsei című kiállítás, mindennap 7.30-tól 19.30-ig, 2013. szeptember 16-ig tekinthető meg.

Csütörtökön, szeptember 5-én 19 órai kezdettel Nenad NimčevićPeto sunce című regényének bemutatójára kerül sor. A szerzőn kívül Eva Bačlija, Anđelka Cvijić és Milenko Popadić méltatják a könyvet. Az est zenei részében a Ravnica együttes lép fel. Az est moderátora Dragan Rokvić a Szabadkai Városi Könyvtár igazgatója.

A tudományos osztály olvasóterme aznap 18 óráig tart nyitva.