2013.9.29.

A Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermének nyitvatartási ideje és kulturális programajánló szeptember 30-tól október 6-áig

A Magyar Népmese Napja - szeptember 30. Benedek Elek ,a mesegyűjtő, a nagy mesemondó születésnapja is egyben.Ez alkalomból szeptember 30-án,hétfőn 14 órától 16 óráig általános iskolás diákok mérik össze tudásukat a népmesék ismeretéből. A vetélkedő a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében kerül megrendezésre. Az olvasóterem ezen a napon 13,30-tól 16,30-ig nem fogad olvasókat.