2013.10.27.

Vlada Arsić Izgubljene u magli című könyvének bemutatója

Tisztelettel várjuk Vlada Arsić Izgubljene u magli című könyvének bemutatójára, melyet szerdán, 2013. október 30-án 19.30 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár Olvasótermében. Az est moderátora Sanja Vasić könyvtáros-informátor.

Naše novineújságírója és a Horizont valamint a Sat című lapok szerkesztője. Az olvasóközönségnek Loptanje đavola című regényével mutatkozott be, amelyben a Crna reka nevű kolostorban történt eseményekkel foglalkozik. A legújabb könyve, az Izgubljene u maglicímű regény az emberkereskedelem tematikát dolgozza fel.

Szeretettel várjuk!