2013.10.27.

Aleksandar Gatalica Pisac ne stanuje ovde című könyvének bemutatója

Tisztelettel várjuk Aleksandar Gatalica Pisac ne stanuje ovde című könyvének bemutatójára, melyet csütörtökön, 2013. október 31-én 18.00 órai kezdettel a Szabadkai Városi Könyvtár Olvasótermében tartunk. A könyvről a szerző mellett dr. prof. Petar Pijanović és Draško Ređep irodalomkritikus beszélnek. Az est szervezője a Studio Moderna.

Pisac ne stanuje ovdecímű esszékötetéért Dejan Medaković-díjaban részesült. A díj alapítója a Prometej Kiadóház, melyet Dejan Medaković (1922-2008) művészettörténész, memoáríró, költő, történet- és prózaíró emlékére hoztak létre.