2013.11.4.

A Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermének nyitvatartása és a művelődési programok 2013 november 4-től november 10-ig

Pénteken, november 8-án 9 órai kezdettel tartják meg a Könyvtár olvasótermében a tartományi szavalóversenyt.

Ugyanezen a napon 19 órai kezdettel bemutatásra kerül Ljubica Vukov Mihajilo: HODAJ 1,2,3 című könyve. A könyvről a szerző mellett Pero Zubac, mgr. Milica Lilić Jeftimijević és mgr. Jovan Mihajilo, a könyv recenzenseibeszélnek. Az est moderátora Jelena Stoisavljević. Az irodalmi est keretében fellép az Iskon népzenei együttes.

November 8-án az olvasóterem nem fogadja az olvasókat.

2013. november 9-én a gyermekosztályon kreatív műhelyfoglalkozást tartanak az iskolás korosztálynak. A foglalkozások kezdő időpontja 9.00 illetve 11.00 óra. A részvétel feltétele, hogy a jelentkező kisiskolás a könyvtár tagja legyen, és előjegyezze részvételi szándékát. A létszám korlátozott. A kézimunkához az anyagot a könyvtár biztosítja, az elkészült munkákat pedig a gyermekek hazavihetik. A műhelyfoglalkozásra a belépő ára 150 din. Jelentkezni lehet az 553 115-ös telefonszámon vagy személyesen a gyermekosztályon.

Szeretettel várjuk!