2013.11.10.

Az olvasóterem nyitvatartása és a kulturális programok 2013. november 11-től 17-ig

November 11-én állami ünnep miatt a könyvtárnem tart nyitva.

Szerdán, november 13-án 19.00 órai kezdettel Szerbia szerepeaz I. világháborúban címmel tartanak előadást. Az olvasóterem 18.30-ig fogadja a feleket.

Pénteken, november 15-én 19.00 órai kezdettel az Életjel Csáth Géza Művészetberát Kör szervezésében irodalmi estet rendeznek. Az est vendége Illés Zoltán. Az olvasóterem 19.00 óráig tart nyitva.