2013.11.25.

Аz olvasóterem nyitvatartási ideje és a művelődési programok 2013. november 24-étól december 1-jéig.

2013. november 28-án, csütörtökön 12.00 órakor Silvija Šesto horvát írónő lesz a könyvtár vendége, aki a horvát tannyelvű osztályba járó diákokkal találkozik. Az olvasóterem 11.30 és 13.30 óra között nem fogadja az olvasókat.

Fehér Ferenc születésének 85. évfordulója alkalmából november 28-án, csütörtökön 18.00 órai kezdettel az olvasóteremben vendégszerepel a zentai Mécsvirág együttes. Hajnal Anna, Krnács Erika és Zsoldos Ervin az Időtlen ének műsorral tiszteleg a vajdasági költő emléke előtt. Az olvasóterem 17.30 óráig fogadja az olvasókat.

Szombaton, november 30-án 19.00 órai kezdettel zongorahangverseny lesz az olvasóteremben. A belépés díjtalan.