2013.12.1.

Аz olvasóterem nyitvatartási ideje és kulturális programajánló 2013. december 2-ától december 8-áig.

2013. december 4-én 19.30 órai kezdettel kerül sor dr. Marija Mandić: Kuvarski dnevnik bebe Marte című könyvének bemutatójára a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A szerzővel prim. dr. Terezija A. Matarić és dr. Agota Polivka beszélget. Az olvasóterem 18.30-ig fogadja az olvasókat.
Csütörtökön, 2013. december 5-én 18.00 órakor Vladanka Cvetković lesz a Könyvtár vendége. Az olvasók az olvasótermet 17.30-ig használhatják.
Weöres Sándor születésének 100. évfordulója alkalmából december 6-án 18.00 órakor a Könyvtár kiállítótermében fiatal képzőművészek mutatják be a költő vizualizált verseit.