2013.12.10.

A 28-as nemzedék című könyv bemutatója és kiállítás megnyitó

A 28-as nemzedék című kötet bemutatójára és az azonos címmel rendezett kiállítás megnyitójára kerül sor a Szabadkai Városi Könyvtárban 2013. december 12-én 18 órakor.

A könyv Kopeczky László, Kalapis Zoltán, Kalmár Ferenc, Vinkler Imre, Dévavári Zoltán, Fehér Ferenc, Ács Károly, Sáfrány Imre és Vukovics Géza, a 28-as nemzedék tagjainak életútját, művészi törekvéseit villantva fel „az emlékezés és az emlékeztetés szándékával készült”.

Az est résztvevői: Bányai János, Berényi Emőke, Faragó Kornélia, Lovas Ildikó és Virág Gábor.