2013.12.23.

Az olvasóterem nyitvatartása és a művelődési programok 2013.december 23-tól 29-ig

Hétfőn, 2013. december 23-án 19 órai kezdettel az Olavsóteremben bemutatják Angelina Petrović: Koža című regényét. A könyvről a szerző mellett Dijana Stevanović Uherek és Miodrag Jakšić beszélnek. Az olvasóterem 18 óráig tart nyitva.

Kedden, december 24-én a könyvtár 12.00 óráig tart nyitva.

Szerdán, december 25-én a könyvtár nem tart nyitva.

Pénteken, december 27-én 19 órai kezdettel az olvasóteremben ünnepi karácsonyi estet tartanak Horváth Emma rendezésében. Az olvasóterem 18 óráig fogadja a feleket.

Szombaton, december 28-án 17 órai kezdettel az olvasóteremben Rajko Ljubić tart koncertet.