2014.2.9.

Községi szavalóverseny

A hagyományos, évente megrendezésre kerülő köztársasági szavalóverseny városi döntője 2014. február 27-én, csütörtökön 9 órai kezdettel lesz megtartva a Szabadkai Városi Könyvtárban.

A szavalók sorrendje (szerb, horvát és magyar nyelven, valamint a más nyelvű nemzeti közösségek versmondói):

-- 9,00-10,30 óráig a fiatal korosztály, az I-IV. osztályosok,

-- 10,30-12,00 óráig a középső korosztály, az V-VIII. osztályosok,

-- 12 órától az idősebb korosztály, a középiskolások.

A műsoridő tájékoztató jellegű, kisebb eltérések lehetségesek a versmondók számától függően.

A körzeti szavalóversenyre 2014. március 7-én, 10,00 órai kezdettel kerül sor ugyancsak a Szabadkai Városi Könyvtárban.