2014.4.7.

Az olvasóterem nyitva tartása és a művelődési műsorok 2014. április 7-től 13-ig

Tisztelettel várjuk Az ezüsttulipán című gyemekköltészeti antológia bemutatójára, melyet 2014. április 8-án 18.00 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A kötetet versmondóknak szánták. Az est vendégei Bordás Győző, a kötet szerkesztője, Molnár Krekity Olga, a könyv recenzense, Szalma Viktória, a könyv illusztrátora és az Életjel szavalói. Az olvasóterem 17 óráig fogadja a feleket.

Tisztelettel várjuk dr. prof. Káich Katalin Tragom suživota című könyvének bemutatójára, melyet 2014. április 9-én 18.00 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A könyvről a szerzőn kívül Zoran Maksimović, aVajdasági Színházi Múzeum igazgatója és Ljubica Ristovski, a szabadkai Népszínház igazgatója beszélnek. Az olvasóterem 18.30-ig tart nyitva.

2014. április 10-én 19.00 órai kezdettel a turizmus kínálata bemutatásának lehetőségei témára tartanak előadást az olvasóteremben. Az olvasóterem 18.30-ig fogadja a feleket.

Tisztelettel várjuk dr. Milena Dragićević Šešić Indijsko pozorište, tradicija i aktivizam- Az indiai színház : hagyomány és aktivizmus című könyvének bemutatójára, melyet 2014. áprili 11-én 18.00 órakor tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A könyvről a szerzőn kívül dr. Darko Lukić, dramaturg és dr. Tatjana Dadić-Dinulović, díszletterv-teoretikus beszélnek.Az olvasóterem 17.00 óráig fogadja a feleket.

Szombaton, április 12-én a Gyermekosztályon húsvéti műhelyfoglalkozást tatrtanak. A foglalkozások 9 és 11 órától kezdődnek. Klrjük a gyermek előzetes bejelentkezését az 553115-ös telefonszámon illetve szmélyesen az osztályon, mivel a létszám korlátozott. A foglakozás ára 150,00 dinár.

Tartsanak velünk!