2014.4.14.

Az olvasóterem nyitva tartása és a művelődési műsorok 2014. április 14-től 20-ig

Tisztelettel várjuk Nemes Fekete Edit keramikus művész kiállításának megnyitójára, melyet 2014. április 16-án rendezünk 18.00 órai kezdettel a palicsi Könyvtár kiállítótermében. A kiállított műalkotásokat Jézus keresztútja ihlette. A kiállítást Horváth Emma nyitja meg. Szavalatot mondanak Gordana Petkov és Rizsányi Attila.

A húsvéti ünnepek alkalmából a könyvtár nem tart nyitva nagypénteken és húsvét hétfőn.