2014.10.11.

Orosz témák

Szeretettel várjuk Szabadkai Városi Könyvtár és a Danilo Kiš Ifjúsági és Kulturális Alapítvány közös költői-zenei estjére Orosz témák címmel, melyet 2014. október 14-én 19 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A program résztvevői Tatjana Segedinčev, a szabadkai Levéltár vezető levéltárosa, a Sveti Roman Melod egyházi kórus, Miloš Stanković a szabadkai Népszínház színművésze, Helena Milanković, a Mon Miraž Ifjúsági Kulturális-művészeti Központjának balettáncosnője, Mészáros Brigitta a szabadkai Zeneiskola középiskolás diákja Tamara Marković professzor osztályából. Az est moderátora Sanja Vasić, a Szabadkai Városi Könyvtár informátora.

Tartson velünk!