2014.11.24.

Az olvasóterem nyitva tartása és a művelődési rendezvények 2014  november 24-től 30-ig

A Matko Vuković és az Ivan Milutinović Általános Iskola diákjai szerdán, 2014. november 26-án 17 órakor a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében Malden Kopjar zágrábi íróval találkoznak, 19 órakor pedig ugyanitt a Gimnázium és a Politechnikai Szakközépiskola diákjaval tartanak író-olvasó találkozót. Az író vendégszereplését a Szabadkai Városi Könyvtár szervezésében a Külhoni Horvátok Maticája, Szabadka Város, a Vajdasági Horvátok Művelődési Intézete és a Horvát Nemzeti Tanács támogatta.

Az olvasóterem 16.30-ig fogadja a feleleket.

2014. november 28-án 17 órai kezdettel az olvasóteremben Svetlana Kostić U pravu si al baš me briga és az Akademija za srećologiju című könyvei kerülnek bemutatásra.

Ugyanezen a napon 19.30-tól Szathmári István író lesz a Könyvtár vendége. Az író beszélgetőtársai Hózsa Éva és Ágoston Pribilla Valéria.

Az olvasóterem 16.30-ig fogadja az olvasókat.

Tartson velünk!