2014.12.8.

Az olvasóterem nyitva tartása  és a művelődési programok 2014. december 8-tól 14-ig

Tisztelettel várjuk Vanja Bulić újságíró, író, Dosije Bogorodica című könyvének bemutatójára, melyet 2014. december 9-én 19 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A szerzővel Sanja Vasić informátor beszélget.
Az olvasóterem 18 óráig fogadja a feleket.

A Maria Theresiopolis Német Egyesület szervezésében 2014. december 11-én 19 órai kezdettel a vegyeskórus ádventi koncertjére kerül sor a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében.
Az olvasóterem 18.30-ig fogadja a feleket.

Tisztelettel várjuk Batrić Ćalović: Zlatno drvo jevanđelja című könyvének bemutatójára, melyet 2014. december 12-én 19 órakor tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A könyvről a szerző mellett Pavle Orbović és Vladislav Đorđević beszélgetnek. A kötetből Dejan Šarković, az újvidéki Ifjúsági Színház színművésze olvas fel. Hangszeren kísér Slobodan Telečki.Az olvasóterem 18.30-ig fogadja a feleket.

Szombaton, 2014. december 13-án a gyermekosztályon 9 és 11 órai kezdettel karácsonyi műhelyfoglalkozást tartanak 6-12 éves gyermekek számára. A foglalkozás díja 150 dinár. Kérjük, hogy előzetesen jelentkezzen az 553 115-ös telefonszámon, vagy személyesen a gyermekosztályon.

Tartson velünk!