2014.12.10.

Zlatno drvo Jevanđelja

Tisztelettel várjuk BatrićĆalović: Zlatno drvo Jevanđelja című könyvének bemutatójára, melyet 2014. december 12-én 19 órakor tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A könyv a szerb történelem ismert alakjairól szóló rövid elbeszéléseket tartalmaz, köztük törtréneteket pátriárkákról, püspökökről, tisztekről, tudósokról, királyokról és királynőkről, tanítókról, gondolkodókról, tudósokról, művészekről és köznapi emberekről, valamint a szent családfákról, melyek közelebb hozzák az olvasóhoz a régi keresztény bölcsességeket.

A könyvről a szerző mellett Pavle Orbović és Vladislav Đorđević beszélgetnek. A kötetből Dejan Šarković, az újvidéki Ifjúsági Színház színművésze olvas fel. Hangszeren kísér Slobodan Telečki.

Tartson velünk!