2014.12.12.

A Tartalom-ajánló programok

Tisztelettel várjuk A Tartalom-ajánló programok című előadásra, melyet 2014. december 16-án 13 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. Ezek a programok könnyű és gyors hozzáférést biztosítanak a kívánt információkhoz a felhasználó viselkedési előzményei figyelembe vételével, illetve a program paramétereinek beállításával. Az előadók: Nevena Milinović és Momir Čavić, a Svetozar Marković Egyetemi Könyvtár munkatársai. A részvétel díjmentes.

Tartson velünk!