2015.1.20.

Községi szavalóverseny

A hagyományos, évente megrendezésre kerülő köztársasági szavalóverseny városi döntője 2015. február 27-én, pénteken 9 órai kezdettel lesz megtartva a Szabadkai Városi Könyvtárban.

A szavalóverseny szabályai szerint az alsósok és a felsősök szavalatai legfeljebb három percesek lehetnek, a középiskolásoké négy.

Kérjük a résztvevőket, hogy legkésőbb 2015. február 20-áig jelentkezzenek a következő címre: Градска библиотека Суботица - Szabadkai Városi Könyvtár - Gradska knjižnica Subotica, Dušan cár u. 2.

A körzeti szavalóversenyre 2015. március 7-én (szombaton), 10,00 órai kezdettel kerül sor ugyancsak a Szabadkai Városi Könyvtárban.