2015.5.19.

Danyi Magdolna és Gulyás József versesköteteinek a bemutatója Palicson

Tisztelettel várjuk Danyi Magdolna Enyhület és felröppenés című kötetének, valamint Gulyás József Összegyűjtött versek című kötetének bemutatójára, melyet a palicsi Orbán-napi ünnepség programja keretében a Szabadkai Városi Könyvtár palicsi fiókintézetében tartunk 2015. május 20-án 16.30 órai kezdettel. A bemutatón részt vesz dr. Bence Erika, egyetemitanár, a Gulyás- kötet szerkesztője és Fehér Dorottya, a Forum Kiadó, a Danyi kötet társkiadója, képviseletében. Danyi Magdolna és Gulyás József verseit Ágoston Pribilla Valéria és Sziráczki Katalin adják elő. Az est házigazdája az Életjel Könyvkiadó és a Szabadkai Városi Könyvtár, valamint a Palicsi Helyi Közösség.