2015.5.27.

Az Olvasóterem nyitva tartása és a művelődési programok 2015. május 26-tól 31-ig

Tisztelettel várjuk Sanja Škorić Trideset i nešto című könyvének bemutatójára, melyet szerdán, 2015. május 27-én 19 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. Az olvasóterem 18.30-ig fogadja az olvasókat.

Tisztelettel várjuk Spiegel Tibor: Amerikai vagyokcímű könyvének bemutatójára, melyet 2015. május 28-án 19 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A könyvről Németh János, Đorđe Dragojlović, Szabó Hangya Teréz és Nikola Perušić, valamint a szerző beszélgetnek. Az olvasóterem 18.00-ig fogadja az olvasókat.

Az Omladina- Ifjúsági Fesztivál kísérő rendezvényeként 2015. május 29-én, pénteken 18 órai kezdettel a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében kerül sor az UrLik -Kulturális Fejlődésért és Aktivizmusért Csoport költői estjére, melyen fellép Jason Haines a Maple & Mahogany együttes, valamint Goran a Wooden Ambulance együttes tagja. Az Omladina- Ifjúsági Fesztivál szervezője Szabadka Város Ifjúsági Irodája és Szabadka Város Önkormányzata. Az olvasóterem 17 óráig tart nyitva.

Tartson velünk!