2015.6.3.

Műhelyfoglalkozás a szecesszió jegyében

A Szecesszió Nemzetközi Napja alkalmából a Szabadkai Városi Könyvtár Gyermekosztályán 2015. június 10-én 10 órai kezdettel műhelyfoglalkozást tartunk. A gyerekek megismerkedhetnek a szecesszió stílusjegyeivel, majd könyvjelzőket és képeslapokat fogunk készíteni ezekkel a motívumokkal. A foglalkozás ingyenes, szeretettel várunk minden érdeklődő iskolás korú gyermeket. Jelentkezni a Gyermekosztályon ill. az 553-115-ös telefonszámon lehet. Ez a foglalkozás a Szabadkán harmadik alkalommal megrendezésre kerülő Szecesszió Nemzetközi Napja programja keretében jött létre.