2015.8.27.

Irodalmi performansz a Város napja alkalmából

A Város napja alkalmából a Szabadkai Városi Könyvtár az UrLik kulturális aktivizmust fejlesztő csoporttal és a Horvát Olvasókör szavalóival együttműködve irodalmi performanszot rendez Jövendölés a teherről címmel. Szeretettel várjuk 2015. szeptember 1-jén 19 órakor a Szabadkai Városi Könyvtár udvarába, ahol Petar Vukov Triptichon az Atlaszokról című verseskötetének interpertációját és a fiatalok költeményeit Zoran Šljapić zenei betétjeivel kiegészülve élvezheti a közönség.