2015.10.23.

Beszélgetés Radomir Konstantinović: Na Margini¸ A Margón' című könyvéről

A Radomir Konstantinović szellemi hagyatékának dimenziói elnevezésű Nemzetközi Kerekasztal-konferencia keretében, amely 2015. október 26-tól 28-ig kerül megrendezésre, a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében 2015. október 27-én 19.30 órakor bemutatásra kerül Radomir Konstantinović: Na Margini ¸A Margón' című könyve. A könyvet a szarajevói Univerzitet Press adta ki 2013-ban, és egyelőre ez az egyetlen kötet, melyet az író hagyatékából közreadtak.

A könyvről a Kiadó nevében Dragan Marković irodalmár, Slavko Šantić, publicista, Ivan Milenković, a Belgrádi Rádió Treći program című műsorának fő- és felelős szerkesztő-helyettese és Dragana V. Todoreskov irodalomkritikus és irodalomtörténész beszélnek. A beszélgetés moderátora Aleksandra Đurić Bosnić, a Radomir Konstantinović szellemi hagyatékát ápoló Tanács programrendezője.