2015.10.28.

Értesítés

A Szabadkai Városi Könyvtár értesíti az érdeklődőket, hogy az intézmény szervezésében zajló Vicsek Károly filmrendező szerzői est-sorozatának október 29-ei rendezvénye, amelyen a Pataki Lászlóról készült portréfilm bemutatását követően Kovács Frigyes színművésszel és Vicsek Károly rendezővel dr. Káich Katalin beszélgetett volna Pataki László színművészről, elmarad. Pataki László 35 évig a Népszínház magyar társulatának a tagja, a vajdasági magyar színjátszás kiemelkedő alakja volt, emellett pedig az 1945-ben alakult Szabadkai Népszínház első darabját, Balázs BélaBoszorkánytáncát is ő rendezte. A Szabadkai Városi Könyvtár köszöni megértésüket.