2016.2.26.

A Klasje nyolc évtizede

A Szabadkai Városi Könyvtárban pénteken, 2016. március 4-én 19 órakor bemutatják a Klasje naših ravnicímű folyóirat tematikus számát, amely az első számának 1935-ben való megjelenése alkalmából a 80. évforulójára jelent meg. A bibliográfiát a folyóirat szerkesztősége és a Szabadkai Városi Könyvtár munkatársai közösen készítették és adták ki. A bibliográfia 292 oldalas és teljes terjedelemben elérhető a www.mh-subotica-klasje.com internetes oldalon, ahol egyébként a 2010 óta megjelent számok is olvashatók.