2016.2.29.

Ne ítélkezz a könyvről a borítója alapján

A Könyv nemzeti ünnepe alkalmából a Szabadkai Városi Könyvtár az Urlik Irodalmi Klubbal játékot szervez a Szabadkai Városi Könyvtár olvasói számára.

A számos kiváló szerző művei közül néhányat csomagolópapírba csomagoltunk, és néhány mondat ajánlót írtunk hozzájuk, anélkül, hogy elárulnánk a könyv címét és szerzőjét. A játék egy héten keresztül tart.

-legfeljebb 3 könyvet kölcsönözhet ki,

-a kiválasztott könyvet vigye az olvasószolgálati pulthoz, hogy a könyvtáros nyilvántartásba vegye a kölcsönzést,

-a csomagolást csak otthon vegye le (ha addig kibírja),

-ha a könyv nem is az ön kedvelt műfajához tartozik, adjon neki egy esélyt, hogy meghódítsa,

-a “zsákbamacska-könyvről” való benyomásait ossza meg a Facebook oldalunkon.

És ne felejtse el:

NE ÍTÉLKEZZ A KÖNYVRŐL A BORÍTÓJA ALAPJÁN!